تکنولوژی بیکن بازار خرده فروشی را تغییر می دهد

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۵ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


تکنولوژی بیکن بازار خرده فروشی را تغییر می دهد

چگونه تکنولوژی بیکن می‌تواند باعث تغییر بازاریابی خرده‌فروشی شود؟

تکنولوژی بیکن برای تغییر روندی که مشتریان با برند‌ها تعامل می‌کنند، کاملاً آماده است. این تکنولوژی باعث مفیدتر شدن ابزارها شده، همچنین در راهی که خرده‌فروشان تأثیر آفلاین تبلیغات آنلاین را اندازه‌گیری می‌کنند، تحول بزرگی ایجاد کرده است.

هنگامی‌که صحبت از بازاریابی حساس و نکته بینانه می‌شود، آنچه بیشتر از همه به ذهن می‌رسد، تکنولوژی بیکن است. درواقع انتظار می‌رود که در سال جاری بیشتر از یک‌میلیون بیکن در فروشگاه‌های خرده‌فروشی ایالات‌متحده نصب شود؛ اما اکنون بیشتر بازاریاب‌ها فقط در مورد اینکه از بیکن برای نوتیفیکیشن‌های تلفن همراه استفاده کنند، فکر می‌کنند.

برای مشتریان، این تکنولوژی به معنای یک خرید بی‌دردسر است، چراکه توسط این تکنولوژی شکاف‌های اندکی در بین کانال‌های مختلف به وجود می‌آید. از طرف دیگر این تکنولوژی برای خرده‌فروش‌ها به معنای رسیدن به شخص مناسب در موقعیت و زمان مناسب با پیام مناسب است. همچنین این تکنولوژی معیارهای جدید و بهبودیافته را برای داشتن مقیاسی از موفقیت فراهم می‌آورد.

تکنولوژی بیکن تجربه‌ی خرید بدون شکاف از طریق کانال‌های مختلف را فراهم می‌آورد;
برای درک بهتر تکنولوژی بیکن، به یکی از قدیمی‌ترین‌‌های این تکنولوژی توجه کنید: فانوس‌های دریایی. فانوس دریایی به‌وسیله‌ی نورافکن‌ها، موقعیت را نشان می‌دهد و تکنولوژی بیکن راهنماهای فیزیکی هستند که سیگنال‌هایی به دستگاه‌های تلفن همراه می‌فرستند.

این سیگنال‌های بیکن، روشی که افراد با محیط اطراف خود ارتباط برقرار می‌کنند را بهبود می‌بخشد. درواقع این کار با دادن اطلاعات درباره‌ی اینکه در چه موقعیتی قرار دارند‌، صورت می‌گیرد. برای مثال می‌توان از طریق اپلیکیشنی فوری که وابسته به تکنولوژی بیکن است، به سهولت هزینه را در پارک مترها پرداخت کرد؛ و یا به‌راحتی می‌توان زمان‌های معمول رستوران موردعلاقه‌ی خود را چک کرده و به‌این‌ترتیب از هدر رفتن زمان زیادی که صرف انتظار می شودجلوگیری کرد.

نوتیفیکیشن‌های محلی (Nearby Notifications) با کمک به خریداران برای انجام کارها توسط تلفن همراهشان، تجربه‌ی خوبی را در خرید در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. برای مثال، اسکن کردن لوازم برای داشتن اطلاعاتی از آن‌ها و یا تقسیم صورت‌حساب برای میز آن‌ها در یک رستوران. همچنین این تکنولوژی، به دست آوردن اطلاعات مفید را برای مشتریان راحت‌تر می‌کند.

درحالی‌که این نوع از ارتباطات اغلب به انواع دیگری از سیگنال‌های ارتباطی تکیه می‌کنند، سیگنال‌های بیکن صحت و کیفیت را در سطح بالاتری ارائه می‌دهند. برای بازاریاب‌ها، بیکن می‌تواندبه عنوان یک پل برای برندها تلقی شود . مخصوصاً در دنیایی که اومنی چنل (omni-channel) 

درحال‌توسعه و تبدیل شدن به یک هنجار است و مشتریان انتظار دارند که آنچه را می‌خواهند در همان زمان به دست آورند. این فرصت‌ بزرگی است: حتی اکنون نیز، دستگاه‌های با سیستم‌عامل اندروید همه‌ساله بیشتر از 40 میلیون پرس‌وجو را از سرویس‌های گوگل درخواست می‌کنند.

 

 

ادامه مطلب


هدفگذاری انلاین کسب و کارهای کوچک

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۹ دی ۱۳۹۵    در مورد کسب و کار های نوپا


هدفگذاری انلاین کسب و کارهای کوچک

هدف‌گذاری‌های آنلاینی که کسب‌وکارهای کوچک با اهداف بزرگ، باید برای خود تنظیم کنند

احتمالاً به‌تازگی دنیای مجازی را پذیرفته‌اید و تصمیم گرفته‌اید که کسب‌وکار خود را به‌صورت آنلاین نیز توسعه دهید؛ اما چگونه باید شروع کنید؟
بهترین انتخاب این است که شروعی ساده داشته باشید. برای این کار در اولین قدم باید هدف‌گذاری کرده، سپس برنامه‌ای برای رسیدن به این اهداف تنظیم کنید و در ادامه اطمینان حاصل کنید که به‌طور مستمر پیشرفت خود را اندازه‌گیری می‌کنید. در ادامه، این مراحل را تشریح می‌کنیم:

ادامه مطلب


8 کاری که می‌توانید برای پیشرفت بازاریابی آنلاین خود انجام دهید

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۷ دی ۱۳۹۵    در مورد خدمات


8 کاری که می‌توانید برای پیشرفت بازاریابی آنلاین خود انجام دهید

8 کاری که می‌توانید برای پیشرفت بازاریابی آنلاین خود انجام دهید

1-    برقراری ارتباط از طریق ایمیل
•    هنگامی‌که نوبت به فرستادن ایمیل می‌رسد، هیچ‌یک از ما با این کلمه احساس غریبگی نمی‌کنیم. شاید فرستادن ایمیل برای هرکسی کاری کاملاً واضح و راحت باشد ولی در بازاریابی آنلاین، هنگام استفاده از ایمیل باید به نکته مهمی دقت کنید. آوردن نام و آدرس ایمیل در بخش " از طرف " در ایمیل، یک راه بسیار عالی برای حصول اطمینان از این‌که دریافت‌کننده ایمیل، شما را می‌شناسد است. همچنین این کار به آن‌ها اطمینان لازم را می‌دهد تا به محتوایی که برایشان می‎‌فرستید، اعتماد کنند.
•    تعداد کلمات بخش موضوع را در حدود کمتر از 10 کلمه نگه دارید. دقت کنید که اگر بخش موضوع ضعیف باشد، حتی بهترین ایده‌های کمپین نیز می‌تواند نادیده گرفته شود. آنچه در بخش موضوع می‌نویسید، بهتر است ساده بوده و به نقاط اصلی اشاره کند. سعی کنید جوهره مطالب ایمیل که بر روی مهم‌ترین بخش آن متمرکز بوده و بیشترین ارتباط را با موضوع آن دارد، در این قسمت بنویسید.

2-    جست‌وجو را در نظر بگیرید
وب‌سایت خود را برای موتورهای جست‌وجو بهینه کنید (SEO). اینکه وب‌سایت شما در نتیجه‌ی نمایش داده شده در موتورهای جست‌وجو چگونه عمل می‌کند، به فاکتورهای متنوع و زیادی بستگی دارد. به‌طور عمده، این موضوع به حصول اطمینان از اینکه کلمات روی وب‌سایت شما با پست‌های وبلاگ و محتواهای جدید مرتبط بوده و به‌روزرسانی می‌شوند، وابسته است. همچنین تعداد وب‌سایت‌های دیگری که به وب‌سایت شما لینک داده شده‌اند نیز نقش مهمی در SEO وب‌سایت شما دارند، مخصوصاً اگر آن‌ها مربوط به شبکه‌های اجتماعی باشند.


3-    کمپین جست‌وجوی خود را ارتقا دهید
•    از قدرتی که یک پیشنهاد خاص می‌تواند داشته باشد استفاده کنید. افراد معمولاً به دنبال معامله کردن هستند، بنابراین با پیشنهادهایی که در پیش روی آن‌ها می‌گذارید، می‌توانید باعث دوام بیشتر تبلیغ‌هایتان شوید. به راه انداختن یک حراج نیز روشی هوشمندانه برای جلب‌توجه محسوب می‌شود. جزئیات مربوطه را به قسمت توضیحات اضافه کنید و اگر مدت زمانی که برای این حراج در نظر گرفته‌اید محدود است، بهتر است زمان اتمام آن را نیز در این قسمت خاطرنشان کنید.
•    زمانی که یک اقدام جالب و متمایز را برای جلب‌توجه انجام می‌دهید، بهتر است مشتریان را نیز در جریان قدم بعدی که برای آن‌ها در نظر گرفته‌اید، قرار دهید. تحقیقات نشان می‌دهند که مشتریان در مقابل تبلیغاتی که قدم بعدی واضحی دارند، واکنش بهتری نشان می‌دهند. برای مثال در "خرید " یا "رزرو یک میز ". بنابراین اطمینان حاصل کنید که مشتریان را از آنچه پس از کلیک بر روی تبلیغات رخ خواهد داد، مطلع کرده‌اید.

4-    موردتوجه قرار گرفتن به‌صورت محلی
از لیست‌های کسب‌وکار رایگان استفاده کنید. اغلب افراد برای پیدا کردن چیزهایی که به آن‌ها نیاز دارند از موتورهای جست‌وجو استفاده می‌کنند؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکار خود را در Google My Business ثبت کرده‌اید.
اگر در آگهی‌های خود یک شماره تماس قرار دهید، مشتریان برای تماس مستقیم با شما بیشتر دلگرم‌ خواهند شد. همچنین با اضافه کردن مکان، به کاربران تلفن‌های هوشمند کمک می‌کنید که به‌راحتی شما را پیدا کنند.

5-    حضور عمیق در شبکه‌های اجتماعی
سعی کنید تا در شبکه‌های اجتماعی ارتباطات مناسب ایجاد کنید. زمانی که حساب کاربری
فیس‌بوک یا توییتر ایجاد می‌کنید به آنچه می‌گویید و نیز لحن گفتار خود توجه ویژه داشته باشید. با شروع به حضور در این شبکه‌ها، اهداف کسب‌وکار خود را نیز در پروفایل خود ذکر کرده و همواره دقت کنید که پست‌هایتان در راستای این اهداف و مرتبط با آن‌ها باشند. همچنین بررسی کنید که واکنش کاربران نسبت به محتواهایتان چگونه است. برای مثال، اگر تصاویر محصولات، بیشتر پسند میشوند و کاربران نظرات بیشتری برای آن‌ها می‌گذارند، درنتیجه این موضوع می‌تواند در مورد نوع پست‌ها، یک رویکرد مناسب به شما بدهد که می‌توانید آن را دنبال کنید. به یاد داشته باشید که صفحات پروفایل زیادی
در نتایج جست‌وجو برای کاربران نمایش داده می‌شود، بنابراین می‌توانید با گذاشتن پست‌هایی با مطالب مفید، به‌هنگام و دارای بار اطلاعاتی، شانس پیدا شدن صفحه‌ی خود را افزایش دهید.

6-    کشف فرصت‌هایی که تلفن همراه به وجود آورده و استفاده از آن‌ها
وب‌سایت خود را تلفن همراه پسند (mobile-friendly) کنید. امروزه 87 درصد از کاربران، تلفن همراه خود را به‌طور شبانه‌روزی در کنار خود دارند؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که وب‌سایتتان در تلفن همراه نیز به‌طور مناسب نمایش داده می‌شود. حداقل باید مطمئن باشید که وب‌سایتتان در تلفن همراه قابل کلیک کردن بوده و کاربران به‌راحتی می‌توانند با شما در تماس باشند. بهتر از آن، این است که تمام وب‌سایتتان را ریسپانسیو کنید. به‌این‌ترتیب وب‌سایت متناسب با صفحه‎‌‌ی هر نوع دستگاهی که با آن باز می‌شود به‌طور اتوماتیک تنظیم شده و ظاهر مناسب به خود می‌گیرد.

7-     تلفن همراه می‌تواند تبلیغات را برای شما آسان‌تر کند
از قدرتی که تبلیغات در تلفن همراه میتواند داشته باشد، بهترین استفاده را ببرید. زمانی که کاربران با استفاده از تلفن همراه خود جست‌وجو می‌کنند، تمایل دارند که از کلمات کلیدی کوتاه‌تر و کمتر استفاده کنند؛ بنابراین قبل از اینکه تبلیغات در تلفن همراه را شروع کنید، در مورد عبارت‌هایی که مشتریان بالقوه ممکن است جست‌وجو کنند، خوب فکر کنید.
همچنین وب‌سایتتان را در تلفن همراه امتحان کنید. چگونه نمایش داده می‌شود؟ آیا حرکت در آن و کلیک بر روی لینک‌ها را می‌توان به‌راحتی در آن انجام داد؟ به یاد داشته باشید که وب‌سایت‌های تلفن همراه پسند مناسب، بازدیدکنندگان را به خریداران تبدیل می‌کنند.

8-    از ویدیو به بهترین نحو ممکن استفاده کنید
با به کار بردن تبلیغات ویدیویی، مشتریان جدید پیدا کنید. تبلیغات ویدیویی یک راه بسیار خوب برای به دست آوردن مشتری جدید و برقراری ارتباط با آن‌هاست. هنگام ساختن تبلیغات ویدیویی، دقت کنید که زمان آن کمتر از 30 ثانیه باشد، همچنین در لحظات ابتدایی نام برندتان را برده و یا آن را نمایش دهید، در این صورت احتمال کمی وجود دارد که کاربران بدون باز کردن این ویدیوها از آن‌ها رد شوند. به یاد داشته باشید که در برخی از شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات ویدیویی که ساخته‌اید، برای چند ثانیه‌ی اول پس از شروع نماش، بدون صدا نمایش داده خواهند شد، بنابراین در مورد روش‌هایی فکر کنید که در این لحظات بحرانی که ویدیو هنوز صدا ندارد، توجه بازدیدکننده از ویدیو منحرف نشده و ارتباط با وی تا شروع صدا همچنان ادامه داشته باشد.


چرا بازاریابی برند به یک فرمول جدید نیاز دارد؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۴ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


چرا بازاریابی برند به یک فرمول جدید نیاز دارد؟

این روزها دیگر فقط یک بازاریابی عالی کافی نیست. سروصدا به پا کردن به‌یادماندنی‌تر است. حصول اطمینان از این‌که به اهداف این کار رسیده‌ایم یا نه، کار سختی است. در این مقاله بیشتر در این مورد بحث خواهیم کرد.

ادامه مطلب


ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۴ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال

چشم‌اندازی سازمانی: ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال
تلفن همراه یک بستر رقابت جدید برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. هنوز هم بسیاری از کسب‌وکارها در درک این موضوع که چگونه بازاریابی دیجیتال می‌تواند پیشرفتشان را تحت تأثیر قرار دهد، با مشکل روبه‌رو هستند.
در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه برندها می‌توانند در دنیایی که در آن تلفن همراه حرف اول را می‌زند، کارایی خود را افزایش دهند.

در سایه‌ی بازاریابی دیجیتال، برندها می‌توانند درک عمیقی از مشتریان خود به دست آورند، درنتیجه قادر خواهند بود تا تجربه‌های ارزشمندی برای آن‌ها فراهم کنند. از طرف دیگر تلفن همراه چالش‌هایی را برای بازاریاب‌ها به وجود آورده است، زیرا آن‌ها را مجبور به تلاش برای پی بردن به تأثیر واقعی تلفن همراه کرده است.

ادامه مطلب


7 افزونه بسیار مهم گوگل کروم

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۳ آذر ۱۳۹۵    در مورد کسب و کار های نوپا


7 افزونه بسیار مهم گوگل کروم

7 افزونه بسیار مهم گوگل کروم که هر صاحب کسب‌وکار کوچکی آن‌ها را نیاز دارد

زمانی که یک کسب‌وکار کوچک را مدیرت می‌کنید، با هزار و یک کار و مشکل روبه‌رو می‌شوید که باید آن‌ها را انجام دهید. از کارهای عملیاتی گرفته تا بازاریابی، از مدیریت منابع انسانی تا حسابداری. از طرف دیگر میدانید که بسیاری از این کارها به‌صورت آنلاین صورت می‌گیرد.
بنابراین باید با چیزهایی که متوانند زندگی شما را به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار کوچک ساده‌تر کنند، آشنا شده و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید.
در این مقاله 7 افزونه بسیار مهم و کاربردی گوگل کروم را که برای تحقق این هدف (ساده‌تر کردن کارهای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک) طراحی شده‌اند، می‌آوریم:

1-    Gmail Offline
هیچ‌چیز تا این اندازه بد نیست که در هنگام ارسال یک ایمیل، اینترنت قطع شود. Gmail Offline امکان این را به شما می‌دهد که بتوانید بدون اتصال به اینترنت، به ایمیل خود دسترسی داشته باشید، در میان ایمیل‌های خود جست‌وجو کنید، آن‌ها را بخوانید و به آن‌ها پاسخ دهید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، زمانی که ناگهان اینترنت قطع می‌شود یا از ناحیه‌ی تحت پوشش وای‌ فای خارج می‌شوید، پیش‌نویس‌هایتان امن می‌ماند و می‌توانید به حرکت خود ادامه دهید.

2-    Grammarly
این افزونه اشتباهات نگارشی و غلط‌های تایپی شما را در هر جای مرورگر تشخیص داده و برای اصلاح آن‌ها پیشنهادهایی را ارائه می‌دهد. این افزونه نه‌تنها برای اشتباهات املایی هشدار می‌دهد، بلکه اگر یک کلمه به‌درستی نوشته شده باشد ولی در جمله به‌درستی به کار نرفته باشد نیز، هشدار داده و علت آن را نیز می‌گوید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، نوشته‌هایتان را با اطمینان بیشتری خواهید نوشت. اشتباهاتتان بسیار کاهش یافته و نوشته‌هایتان وضوح بیشتری خواهند داشت.


3-    DocHub
DocHub شبیه به یک ویرایشگر pdf است. این یک افزونه برای کروم است که به شما اجازه می‌دهد امضای دیجیتالی خود را توسط تلفن هوشمندتان وارد کرده، امضا کنید و سپس pdf را ارسال کنید و درخواست امضا را برای دیگران نیز بفرستید. همچنین این افزونه به‌وسیله گوگل یکپارچه شده، یعنی می‌توانید تنها با یک کلیک، فایل‌ها را مستقیماً از جیمیل یا گوگل درایو باز کنید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، دیگر می‌توانید اسکنر و پرینتر را کنار بگذارید و با افزایش سرعت در امضا کردن مدارک مهم، در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

4-    Taco
Taco یک روش بسیار عالی برای دسترسی داشتن به لیست همه کاراهایی که باید انجام دهید، است. این افزونه همه‌ی تسک‌های شما را از بیش از 40 سرویس مختلف (شامل Gmail، Salesforce و Evernote) را فقط در یک لیست جمع کرده، همچنین کار بعدی که باید انجام دهید را مشخص می‌کند. این افزونه باعث می‌شود از حواس‌پرتی و فراموش کردن کارها جلوگیری شود. همچنین می‌توانید تسک‌های خود را با هر ترتیبی که دوست دارید در طول روز انجام دهید، تنها با کشیدن و رها کردن، مرتب کنید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، طبق برنامه پیش خواهید رفت و از مسیر منحرف نخواهید شد. همچنین دیگر با چیزی به نام فراموش کردن انجام تسک مواجه نخواهید شد.

5-    Pushbullet
این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که لینک‌ها و فایل‌ها را به‌راحتی به اشتراک بگذارید و فعالیت‌ها را بین دستگاه‌های مختلف خود بازتاب کنید. همچنین به‌راحتی توسط کامپیوتر خود پیامک ارسال و دریافت کنید. به‌طور خلاصه می‌توان گفت این ابزار، اعلانات و به‌روزرسانی‌ها را در گوشی تلفن همراه، تبلت و لپ‌تاپ، هماهنگ می‌کند. همچنین این افزونه‌ی گوگل کروم، دارای امکاناتی برای تأمین امینت نیز می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد تا اعلانات و پیامک‌های خود را رمزگذاری کنید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، دیگر مجبور نیستید یک عمل یکسان را در چند دستگاه به‌طور جداگانه انجام دهید. همچنین به‌راحتی قادر خواهید بود لینک‌ها و فایل‌ها را بین دستگاه‌های خود و یا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.


6-    Rapportive
یکی از افزونه‌های جذاب گوگل کروم، افزونه‌ی Rapportive است. این افزونه فوراً یک snapshot از پروفایل کانتکت‌های ایمیلتان را در اختیار شما می‌گذارد. با برقراری ارتباط بین جیمیل و حساب کاربری لینکدین، در نوار کناری هر ایمیل به‌طور اتوماتیک اطلاعاتی از قبیل تصاویر، مکان، عنوان و لینک‌های شبکه‌های اجتماعی آن‌ها قرار می‌گیرد. در ضمن، شما نیز می‌توانید برای هر پروفایل یک یادداشت اضافه کرده و آنچه در فکرتان است را برای یادآوری در آینده در آن ذخیره کنید.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، می‌توانید به‌سرعت به اطلاعات ابتدایی در مورد همه‌ی کانتکت‌های خود دسترسی داشته باشید.

7-    Stay Focusd
از دیگر افزونه‌های گوگل کروم، Stay Focusd است که به شما اجازه می‌دهد تا برخی وب‌سایت‌ها، یا زیر دامنه‌های خاص و یا تنها صفحاتی را بلاک کنید. همچنین می‌توانید برای زمان‌های مشخصی از روز برای این صفحات بلاک شده زمان‌بندی خاصی انجام دهید تا فقط در این تایم‌های مخصوص بتوانید این صفحات را آزاد کرده و از آن‌ها استفاده کنید. این کار برای مدیریت زمان بسیار مفید بوده و باعث می‌شود وقتتان بیش از اندازه در این وب‌سایت‌ها تلف نشود.

چرا باید از این افزونه استفاده کرد؟ با استفاده از این افزونه، قادر خواهید بود برای اتمام کارهایتان، بدون ایجاد حواس‌پرتی، بلوک‌های زمانی تنظیم کنید.

 

 


3 موضوع برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۳ آذر ۱۳۹۵    در مورد تولید محتوا


3 موضوع برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل

3 موضوعی که برای آماده کردن وب‌سایت خود برای استفاده کاربران موبایل، باید بدانید

مستقل از اندازه کسب‌وکار، تلفن همراه یک فرصت محسوب می‌شود که نباید نسبت به آن سهل‌انگاری کرد.
زمانی که کاربران تلفن‌های هوشمند شروع به جست‌وجو و تحقیق در مورد محصول جدیدی می‌کنند، 90 درصد از آن‌ها درباره‌ی برندی که می‌خواهند انتخاب کنند، مطمئن نیستند. این موضوع یک فرصت برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. مخصوصاً کسب‌وکارهایی با اندازه‌های کوچک تا متوسط؛ چراکه می‌توانند این مشتریان را که نسبت به انتخاب خود مطمئن نیستند، جذب کنند.

تلفن‌های همراه بخش بزرگی از این فرصت را به خود اختصاص می‌دهند، زیرا هر ساله صدها میلیون جست‌وجو از طریق تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد. در سال 2015، کاربران اینترنت روزانه حدود 2 ساعت از وقت خود را صرف استفاده از اینترنت به‌وسیله تلفن‌های همراه خود می‌کردند. این مقدار، دو برابر بیشتر از مدت‌زمانی بود که با کامپیوتر خانگی یا لپ‌تاپ خود، در حال استفاده از اینترنت بودند.
 کسب‌وکارهای کوچک چگونه می‌توانند از این موضوع به نفع خود استفاده کنند؟
در ادامه به‌صورت مفید و مختصر در مورد ابزارهای مفیدی که می‌توانند برای شما در ساختن وب‌سایت‌های مناسب تلفن همراه، بهینه کردن این وب‌سایت‌ها و ارتقای آن‌ها، کمک کنند، اشاره می‌کنیم:

ابزارهای ساخت وب‌سایت
تحقیقات نشان می‌دهد که 91 درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند، هنگامی‌که در حال انجام کار خود هستند، اطلاعات موردنیازشان را از طریق تلفن همراه به‌دست می‌آورند، بنابراین وب‌سایت شما به همان اندازه‌ای که در صفحه‌های نمایش بزرگ، مفید و کاربردی است، برای صفحه‌نمایش‌های کوچک نیز مهم است. هر اهدافی که کاربران را به وب‌سایت شما می‌آورد، درصورتی‌که آن‌ها را مجبور به برقراری ارتباط با لینک‌های رنج‌آور کند و یا برای زوم کردن به عملیات سختی نیاز داشته باشد، می‌توانند به باد فراموشی سپرده شود.

ادامه مطلب


کسب‌وکار خود را ارتقا دهید

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۵ آذر ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


کسب‌وکار خود را ارتقا دهید

برای ارتقای کسب‌وکار خود چگونه برنامه‌ریزی می‌کنید؟ تعداد بسیار زیادی استراتژی امتحان شده در این مورد وجود دارد: استراتژی ورود به بازار جدید، استراتژی تولید محصول جدید، استراتژی M&A و استراتژی مشارکت با شرکای جدید؛ اما یک استراتژی دیگر وجود دارد که قدرتمندتر از همه‌ی آن‌هاست و بر آن‌ها برتری دارد: یک استراتژی که می‌تواند شما را به بیشترین رشدی که پتانسیل آن را دارید، برساند.
شواهد نشان می‌دهد که بهترین استراتژی رشد این است که دید، فرهنگ، محصولات و سرویس‌های خود را بر پایه‌ی اهداف مشخصی توسعه دهید.

منظور از "بر پایه‌ی اهداف " چیست؟
هدف، به وجود آمدن یک ارتباط عمیق‌تر مابین کسب‌وکار شما با نیازها و درکل زندگی مشتریانتان است. این "هدف " است که یک تفاوت مثبت میان کسب‌وکار و برند شما با سایر برندها ایجاد می‌کند. هدف از طریق CSR که منجر به بازاریابی و مدیریت تأثیرات محیطی می‌شود، شکل نمی‌گیرد؛ بلکه از طریق استراتژی هسته‌ای شما و مدل کسب‌وکارتان تحقق می‌یابد.
هدف از کجا حاصل می‌شود؟ هدف از پرسیدن این سؤال بزرگ و نسبتاً وحشتناک شکل می‌گیرد که: شما به‌جز برای به دست آوردن پول، برای چه چیز دیگری در این کسب‌وکار فعالیت می‌کنید؟ فراتر از اهداف مادی چه اهداف دیگری در پشت فعالیت خود دارید؟

 

 

ادامه مطلب


چند نکته در وبلاگ نویسی

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۵ آذر ۱۳۹۵    در مورد وبلاگ


چند نکته در وبلاگ نویسی

نکاتی که در هنگام نوشتن مطالب (برای وبلاگتان) باید آن‌ها را در نظر بگیرید.

یک نوشته خوب، مشخصاتی دارد که خواندن آن را جذاب می‌کند. واضح است که کاربران نیز به چنین نوشته‌ای علاقه‌مند هستند. از طرف دیگر، نوشته‌ای با این مشخصات، طبیعتاً ارتباطات خوبی با مخاطب به وجود خواهد آورد.

ادامه مطلب


راهبردهایی برای انتخاب شبکه اجتماعی مناسب

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۸ آذر ۱۳۹۵    در مورد وبلاگ


راهبردهایی برای انتخاب شبکه اجتماعی مناسب

چگونه می‌توانیم مناسب‌ترین شبکه اجتماعی را با توجه به نوع کسب‌وکار خود انتخاب کنیم؟

تعداد بسیار کمی از کسب‌وکارها هستند که تاکنون قابلیت‌های پویای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را نپذیرفته‌اند و تعداد بسیار کمتر از آن وجود دارند که با این قابلیت‌ها مقابله می‌کنند. تجربه ثابت کرده است که تنها با صرف 6 ساعت در هفته برای شبکه‌های اجتماعی، می‌توان تا بیش از 60 درصد مزایای تولید لید را افزایش داد. اگر استراتژی شبکه‌های اجتماعی به‌طور مناسب اجرا شوند، می‌توانند رنکینگ وب‌سایت را ارتقا داده، باعث جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت شده و نرخ تبدیل را افزایش دهند.

    تنها با صرف 6 ساعت در هفته برای شبکه‌های اجتماعی، می‌توان تا بیش از 60 درصد مزایای تولید لید را افزایش داد.

ادامه مطلب