هشت دلیل برای اینکه چرا کسب و کار شما به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد

نوشته   مدیر سایت     ۰۴ بهمن ۱۳۹۴    در مورد طراحی وب سایت


هشت دلیل برای اینکه چرا کسب و کار شما به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد

شاید شما هم مثل بسیاری از صاحبان کسب و کار های کوچک بر این باورید که کسب وکار شما نمی تواند از داشتن یک وب سایت سودی ببرد یا برای داشتن وب سایت بودجه ی شما کافی نیست. یا شاید شما فکر می کنید چون نه شما و نه مشتریانتان از کامپیوتر استفاده نمی کنید به آن نیازی ندارید. این تصورات،غلط است. این 8 دلیل به شما نشان می دهد که چرا شرکت شما به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد. و اصلا هم مهم نیست که شرکت شما بزرگ است یا کوچک.

1.کسب و کار کوچک شما اعتبار کسب خواهد کرد

امروزه بیشتر مصرف کنندگان از اینترنت استفاده می کنند تا محصولات یا خدماتی که به آن نیاز دارند را جستجو کنند. کسب و کار شما از طریق داشتن یک وب سایت برای خود اعتباری کسب خواهد کرد. مطمئن باشید اگر رقبای شما این کار را انجام دهند مشتریان بالقوه به سمت آنها کشانده خواهند شد. اگر شما در حال حاضر یک وب سایتی دارید که به صورت خانگی طراحی شده است اگر آن را به صورت حرفه ای دوباره طراحی کنید  کسب و کار شما با یک تصویر حرفه ای که حتی اعتماد به نفس زیادی کسب کرده دیده خواهد شد. برای کسب و کارهایی که به صورت خانگی انجام می شوند،منحصرا این پرمنفعت خواهد بود چون که شما فروشگاه یا نمایی ندارید که محصولات یا خدمات خود را ترویج دهید.

2. داشتن یک وب سایت موجب صرفه جویی در پول شما می شود

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک ممکن است که فکر کنید شما توان مالی برای ایجاد یک وب سایت ندارید، اگر چه هزینه طراحی وب سایت متفاوت است، اما موقعی که یک وب سایت برای کسب و کار کوچک راه اندازی می شود، به طور کلی در یک ماه کمتر از 100 $ هزینه می شود و در برخی موارد از 20 $ هم کمتر می شود.

3. وب سایت شما را قادر خواهد ساخت که مشتریانتان را مطلع نگه دارید

وب سایت خود را به عنوان بروشور یا کاتولوگ آنلاین در نظر بگیرید. بسیار ساده تر و سریعتر است که اطلاعاتتان را در مورد محصولات و خدماتتان به روز سانی کنید  تا اینکه با مواد چاپی و پرینتی کاری کنید که مشتریانتان از محصولات جدید، برنامه های آینده، تبلیغات ویژه یا هر سرویس جدیدی که الان ارائه می دهید، اطلاع داشته باشند. برخلاف تبلیغات چاپی که به سرعت قدیمی و منسوخ می شوند، وب سایت شما می تواند از اطلاعات و اخبار به روز استفاده کند.

4.همیشه در دسترس است

وب سایت همیشه در دسترس مشتریان دائمی و هم مشتریان  بالقوه و جدید خواهد بود. حتی زمانی که فروشگاه یا شرکت شما بسته است مشتریان می توانند خدمات و محصولات جدید را به راحتی از طریق سایت بررسی کنند.

5.وب سایت این امکان را فراهم می کند که بازارهای گسترده تر را هدف قرار دهید 

چه شما یک محصول یا یک سرویس آماده کنید، وب سایت شما یک محل جایگزین برای فروش فراهم خواهد کرد. به عنوان یک خرده فروش،یک وب سایت تجارت الکترونیک بهترین مکان برای فروش محصولاتتان به بازارهای گسترده تر است. حتی خدمات هم می توانند درسطح جهانی دردسترس باشند. آیا فکر نمی کنید که قادر خواهید بود  محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین بفروشید؟ فراموش نکنید که حتی خانه ها و ماشین ها نیز به صورت آنلاین به فروش می رسند!

6.یک رسانه ی آنلاینی که کار شما را به نمایش می گذارد

مهم نیست که چه نوع کسب و کاری دارید، وب سایت یک ویترین عالی برای نمایش کارتان است. با استفاده از نمونه کارها یا گالری عکس و هم چنین توضیحاتی در مورد کارتان می توانید منحصربه فرد بودن کار خود و عوامل این کار را نیز نشان دهید.

7.وب سایت در زمان شما صرفه جویی می کند

وقتی اطلاعاتی را به مشتریانتان ارائه می دهید این زمان شما را می گیرد، حتی اگر آن به صورت تلفنی،رو در رو، در یک بروشور یا به صورت ایمیل باشد. با فروشگاه آنلاین شما می توانید اطلاعات زیادی را در مورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید. زمانی که وب سایت شما راه اندازی شد این اطلاعات به طور نامحدود در دسترس آنها قرار می گیرد و در زمان شما هم صرفه جویی می شود. زمان هم که  طلاست!

8.خدمات دهی به مشتریان را توسعه می دهد

شاید شما محصولات سازگار با محیط زیست می فروشید و می خواهید رهنمون هایی در مورد "مواد را چگونه بازیافت کنیم" به اشتراک بگذارید، و یا شاید شما یک حسابدار هستید و می خواهید به مشتریانتان در مورد شیوه های حسابداری مشاوره دهید. در یک صفحه ی پرسش و پاسخ، مقالاتی را اضافه کنید یا خبرنامه هایی را آپلود کنید با این کار و با پاسخ دادن به سوالات مشتریانتان می توانید آنها را آپدیت نگه دارید. چه راهی بهتر از اینکه با اشتراک گذاری اطلاعات جدید خدمات به مشتریانتان را افزایش دهید و ارزشمند سازید؟مطالب مرتبط