فریلنسری ها بدانند

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۲ اسفند ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


فریلنسری ها بدانند

7 اپلیکیشن‌ کمتر موردتوجه قرار گرفته‌ شده برای طراحان فریلنسر

اپلیکیشن‌های زیادی همچون Slack، Behance، Freshbooks، Squarespace و ... وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها راحت‌تر و خلاقانه‌تر به یک طراح فریلنسر تبدیل شوید.

اما تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن که برخی از آن‌ها واقعاً فوق‌العاده هستند نیز برای همین منظور وجود دارند که ممکن است اصلاً تاکنون چیزی در مورد آن‌ها نشنیده باشید.

در این مقاله تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌هایی که می‌توانند به شما در ارتقا کار خود به‌عنوان یک فریلنسر کمک کنند و به احتمال زیاد تاکنون چیزی در مورد آن‌ها نشنیده‌اید را معرفی خواهیم کرد:

1-    Bidsketch
بررسی پیشنهادات مشتری می‌تواند کاری بسیار طاقت‌فرسا باشد. ساعت‌ها زمان گذاشتن برای کاری که به احتمال زیاد در آینده هیچ منفعت مالی برایتان نخواهد داشت، انرژی مادی و معنوی‌تان را تلف خواهد کرد؛ بنابراین پیدا کردن اپلیکیشنی که حداقل بتواند مدت‌زمانی که صرف این کار می‌کنید را کاهش دهد، برایتان بسیار سودمند خواهد بود.

Bidsketch قول می‌دهد که شما را در تهیه‌ی یک پروپوزال تخصصی برای مشتری در مدت یک دقیقه که دارای تعداد وسیعی از قالب‌‎‌های با قابلیت سفارشی‌سازی است، یاری کند. این اپلیکیشن به شما امکان تغییر در زبان پیش‌فرضش که به احتمال زیاد مایل به تغییر آن باشید را می‌دهد. صرف‌نظر از همه‌ی این‌ها، شروع به کار با این اپلیکیشن بسیار عالی است. علاوه بر این‌ها در این اپلیکیشن امکانات خودکاری وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها هر قالبی را با محتوای قابل‌استفاده مجدد ازجمله پرداختی‌ها، متن، تصویر و ویدیو پر کنید.
کار Bidsketch تنها با فراهم آوردن امکانات نوشتن پروپوزال اولیه به اتمام نمی‌رسد. پس از تمام کردن این کارها می‌توانید پروپوزال تهیه شده را توسط سیستم Bespoke به مشتریان خود توزیع کرده و تحلیل‌هایی از قبیل اینکه چه کسی و برای چه مدتی آن را نگاه کرده و آیا آن را دانلود کرده یا نه، به دست آورید.

 

2-    Shake
اغلب اوقات یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که ممکن است هنگام شروع کار خود به‌عنوان یک فریلنسر داشته باشید، برخورد با کلیه جنبه‌های قانونی کار مشتری است؛ اما یک خبر خوب این است که می‌توانید در این زمینه از تعداد بسیار زیاد کمک‌های آنلاینی که وجود دارد، استفاده کنید. یکی از بهترین آن‌ها Shake است که قول می‌دهد تا توافقات قانونی را بر پایه قالب قرارداد فقط در عرض یک ثانیه امضا کرده و ارسال کند.

ممکن است فکر کنید که قانون بیش‌ازاندازه سخت و پیچیده است و یک قالب قرارداد به‌اندازه‌ای که قادر باشد همانند یک وکیل بامهارت، قانونی بودن این برگه‌ها را بررسی کند، جامع نیست. بله درست است؛ اما باید در نظر بگیرید که جز در مواردی که یک پروژه بزرگ چندمیلیونی را برای یک مشتری مهم انجام می‌دهید، در بقیه موارد هزینه بررسی نامه نسبت به پروژه بسیار بالا خواهد بود؛ بنابراین در این‌گونه مواقع استفاده از این اپلیکیشن که استفاده از آن نیز آسان است پیشنهاد می‌شود.

3-    Rescue Time
به‌عنوان یک فریلنسر، گاهی مواقع فهمیدن اینکه آیا از وقتتان به‌طور عاقلانه و سازنده استفاده می‌کنید یا نه کار بسیار سختی است. برای مثال، چه مدت از وقت خود را واقعاً به طراحی اختصاص می‌دهید و چه مقدارش را برای نوشتن ایمیل صرف می‌کنید. زمانی که اطلاعات دقیقی در مورد این زمان‌ها داشته باشید می‌توانید به‌طورقطع بدانید که یک پروژه‌ی خاص چقدر وقت می‌گیرد و اینکه آیا شما واقعاً به اندازه‌ای که خودتان فکر می‌کنید پربار عمل می‌کنید یا خیر. همچنین با این اطلاعاتی که به دست آورده‌اید پی خواهید برد که به چه کارهای کم‌اهمیتی، زمان زیادی نسبت به ارزششان صرف می‌کنید.

Rescue Time یک اپلیکیشن فوق‌العاده برای پیگیری اینکه زمان‌های ارزشمندتان واقعاً به چه کاری صرف می‌شود، است. می‌توان گفت این نرم‌افزار گونه‌ای نرم‌افزار تحلیلی برای زندگی شماست. شما به نرم‌افزار می‌گویید که کدام تسک مهم و باارزش بوده و کدام‌یک دارای اهمیت کم‌تر و کم‌ارزش‌تر است (برای مثال استفاده از اپلیکیشن‌های خاص و یا بازدید کردن از برخی وب‌سایت‌ها). در این هنگام Rescue Time در پس‌زمینه اجرا شده و اطلاعات جامعی از اینکه شما چه مدت‌زمان برای هر یک از آن‌ها صرف می‌کنید را ثبت می‌کند.

شما می‌توانید بعداً این رکوردهای با جزئیات را که در مورد کارهایی هستند که واقعاً برای آن‌ها وقت صرف کرده‌اید، مطالعه کنید. خواهید دید که آنچه از این اطلاعات به دست می‌آورید بسیار متفاوت‌تر از آنچه تاکنون فکر می‌کردید انجام می‌دهید، هستند. حتی شما می‌توانید نرم‌افزار را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که دسترسی برای وب‌سایت خاصی را پس از گذشت مدت‌زمان مشخصی سلب کند.


4-    Tomato Timer
آیا شما به‌عنوان یک فریلنسر از نظم کافی برخوردار نیستید و یا اینکه در تمرکز کردن طولانی‌مدت با مشکل مواجه هستید؟ اگر چنین است، همان‌گونه که یک فیت بیت می‌تواند به شما کمک کند که به‌طور منظم ورزش کنید، Tomato Timer نیز قادر است که به شما کمک کند تا پربارتر باشید.

این اپلیکیشن بر پایه تکنیک مدیرت زمان پومودورو کار می‌کند. این تکنیک توسط فرانچسکو سیریلو ابداع شده که هدف آن کمک به سازنده‌تر و پربارتر بودن در کار است. روش کار چنین است. شما خودتان در مورد تسکی که در حال کار بر روی آن هستید تصمیم می‌گیرید. سپس بر روی دکمه‌ی پومودورو کلیک می‌کنید. با این کار زمان 25 دقیقه به‌طور معکوس شروع به شمارش می‌کند. تا منقضی شدن این مدت‌زمان شما کار بر روی تسک خود را ادامه می‌دهید. پس از این مدت یک استراحت کوتاه 5 دقیقه‌ای خواهید داشت. پس از هر 4 دوره یعنی پس از 2 ساعت، یک استراحت طولانی‌تر (10 دقیقه‌ای) خواهید داشت.

شاید این برنامه بسیار سخت و غیرقابل انعطاف به نظر برسد اما بسیاری از فریلنسر‌ها اقرار کرده‌اند که این برنامه دقیقاً همان نوع از نظمی است که به آن‌ها کمک کرد تا در مسیر خود بمانند و همه کارها را بدون خیال‌پردازی و پرت شدن حواسشان به اتمام برساند. پس ارزشش را دارد که شما هم امتحان کنید.

5-    TinyScanner
اگرچه ما در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنیم، اما هنوز هم تعداد زیادی از قطعه کاغذها وجود دارند که فریلنسرهای ‎طراح مجبورند با آن‌ها کنار بیایند. برای مثال برگه‌های رسید و قرارداد، عکس‌ها، گزارشات و تعداد بسیار زیادی از انواع دیگر مدارک پرینت شده. پس این اپلیکیشن سودمند که در iOS و اندروید قابل‌استفاده است و قادر است تلفن هوشمند یا تبلت شما را به یک اسکنر تبدیل کند، می‌تواند شما را از سختی‌های زیادی نجات می‌دهد.

TinyScanner این امکان را به شما می‌دهد که اسناد و مدارک و هر آنچه نیاز داشتید را توسط دوربین تبلت یا تلفن همراهتان اسکن کرده و تبدیل به PDF کنید. می‌توانید مدارک‌هایتان را رنگی یا سیاه‌وسفید اسکن کنید، اندازه صفحات را برای خروجی PDF شخصی‌سازی کنید (مثلاً در اندازه A4 و یا اندازه‌های دیگر). همچنین با استفاده از ایجاد یک پسورد، امینت را برای فایلی که ساخته‌اید فراهم کنید.

پس از اینکه فایل را ساختید، می‌توانید آن را توسط ایمیل، Dropbox، Evernote، Google Drive و OneDrive به اشتراک بگذارید و یا فقط به کامپیوتر خود بفرستید. حتی می‌توانید توسط اپلیکیشن Tiny Fax، فایل خروجی را فکس کنید.

6-    Freedom
شما چقدر از زمان‌های مفید خود را با تلفن همراه‌تان تلف می‌کنید؟ اپلیکیشن Freedom برای کسانی که نمی‌توانند با حواس‌پرتی که تلفن‌هراه‌شان به وجود می‌آورد مقابله کنند، ابزار کنترلی بسیار سودمندی است.

این اپلیکیشن در حدود بیش از یک‌چهارم میلیون کاربر دارد. Freedom این امکان را به شما می‌دهد که در زمان‌هایی که مشغول کار بر روی تسکی هستید، بتوانید اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایی که حواس‌پرتی بیشتری برای شما ایجاد می‌کنند را به‌راحتی مسدود کنید. این اپلیکیشن در ویندوز، iPhone، iPad و مک قابل‌استفاده است. می‌توانید Freedom را متناسب با ساعات کاری که در طول یک روز دارید، زمان‌بندی کنید. استفاده از این اپلیکیشن یک روش بسیار عالی برای کمک به شما در تمرکز بر روی کارهایی است که در دست دارید. نتیجه استفاده از آن به دست آوردن فرصت کافی برای زندگی کاری‌تان است.

7-    Teuxdeux
تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن برای مدیریت کارهایی که باید انجام دهیم وجود دارد. پس ایده ساخته ‌شدن Teuxdeux، چیز جدیدی نیست. ولی آنچه این اپلیکیشن را متمایز می‌کند، ظاهر قانع‌کننده و قابلیت استفاده بالای آن است.

هدف از ایجاد Teuxdeux ساخت اپلیکیشنی بود که استفاده از آن به سادگی استفاده از یک کاغذ لیست کارها بوده ولی دارای قابلیت‌های اضافه‌تر دنیای دیجیتال باشد. برای مثال، آن کاری را که شما تیک نمی‌زنید، به‌طور خودکار به روز بعد منتقل می‌شود. یا مثلاً می‌توانید کارهایی را که به‌طور کامل انجام گرفته‌اند پنهان کنید و یا کارهایی را که نمی‌توانید امروز انجام دهید به روز بعد منتقل کنید.

باوجوداینکه این اپلیکیشن هنوز به طور گسترده‌ای شناخته شده نیست، ولی کاربرپسند بودن و قابلیت استفاده بودنش، جایگاهی ویژه را در بین طراحان برجسته به دست آورده است.


چرا ویدیو آنلاین یکی از الزامات استراتژی بازاریابی تلفن همراه به شمار می‌رود؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۳ بهمن ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


چرا ویدیو آنلاین یکی از الزامات استراتژی بازاریابی تلفن همراه به شمار می‌رود؟

این روزها هنگامی‌که مشتریان به چیزی احتیاج پیدا می‌کنند یا چیزی را می‌خواهند، ناخودآگاه به سمت گوشی خود می‌روند. آن‌ها بلافاصله به دنبال پاسخی درست هستند. آیا در این مواقع فرصتی برای برندها وجود دارد؟ تحقیقات اخیر نشان می‌دهند که پاسخ این پرسش مثبت است. درواقع بازدیدکنندگان تلفن همراه تمایل دارند که ویدیوهای تبلیغاتی و ویدیوهای متعلق به برندها را تماشا کرده و آن‌ها را به اشتراک بگذارند و به‌این‌ترتیب با آن‌ها احساس ارتباط نزدیک کنند.

در عصر تلفن همراه، مشتریان در طول روز میکرو لحظه‌های بی‌شماری را در هنگام کشف علایق خود، حل مشکلاتشان، جست‌وجو کردن محصولات و در تصمیم‌گیری‌های خود تجربه می‌کنند. این میکرو لحظه‌ها، میدان رقابت جدیدی را برای قلب‌ها، ذهن‌ها و کیف پول‌ها به وجود آورده است.

به‌طور فزاینده شاهد آن هستیم که این لحظات در هنگامی‌که کاربران در حال تماشای ویدیو در تلفن‌های همراهشان هستند نیز اتفاق می‌افتند. وقتی صحبت از بینندگان ویدیوهای دیجیتال می‌شود، صفحات کوچک ولی توانمند تلفن همراه تأثیر عمیق و مهمی را دارند. درواقع 50 درصد بازدیدکنندگان جهانی یوتیوب، از طریق دستگاه‌های تلفن همراه از آن استفاده می‌کنند. همچنین طی تحقیقات انجام شده، اکثر افراد در هنگامی‌که از طریق تلفن همراه ویدیویی را تماشا می‌کنند نسبت به هنگامی‌که این کار را از طریق تلویزیون انجام می‌دهند، دارای تمرکز بیشتری هستند. برای این افراد تلفن همراه دومین و یا سومین صفحه نمایش محسوب نمی‌شود، بلکه اولین است.

اخیراً تحقیقاتی برای پی بردن به این موضوع که چگونه می‌توان از این تمایل و اشتیاقی که نسبت به ویدیو در موبایل وجود دارد به نفع برندها استفاده کرد، صورت گرفته است. در این تحقیقات بر روی کاربران زیادی که از طریق دستگاه‌های متنوعی به تماشای ویدیو می‌پردازند، بررسی‌هایی انجام شده‌ است. نتایج حاصل از این بررسی‌ها جالب‌توجه است. نتایج نشان می‌دهند: بینندگان ویدیو از تلفن‌های هوشمند نسبت به همتایانشان که ویدیوها را از دسکتاپ یا تلویزیون تماشا می‌کنند، به‌طور قابل توجهی تمایل بیشتری به تماشا کردن، به اشتراک‌گذاری محتواهای ویدیویی برندها و تبلیغات ویدیویی آن‌ها دارند و احساس ارتباط و نزدیکی بیشتری با این ویدیوها می‌کنند.

ادامه مطلب


تکنولوژی بیکن بازار خرده فروشی را تغییر می دهد

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۵ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


تکنولوژی بیکن بازار خرده فروشی را تغییر می دهد

چگونه تکنولوژی بیکن می‌تواند باعث تغییر بازاریابی خرده‌فروشی شود؟

تکنولوژی بیکن برای تغییر روندی که مشتریان با برند‌ها تعامل می‌کنند، کاملاً آماده است. این تکنولوژی باعث مفیدتر شدن ابزارها شده، همچنین در راهی که خرده‌فروشان تأثیر آفلاین تبلیغات آنلاین را اندازه‌گیری می‌کنند، تحول بزرگی ایجاد کرده است.

هنگامی‌که صحبت از بازاریابی حساس و نکته بینانه می‌شود، آنچه بیشتر از همه به ذهن می‌رسد، تکنولوژی بیکن است. درواقع انتظار می‌رود که در سال جاری بیشتر از یک‌میلیون بیکن در فروشگاه‌های خرده‌فروشی ایالات‌متحده نصب شود؛ اما اکنون بیشتر بازاریاب‌ها فقط در مورد اینکه از بیکن برای نوتیفیکیشن‌های تلفن همراه استفاده کنند، فکر می‌کنند.

برای مشتریان، این تکنولوژی به معنای یک خرید بی‌دردسر است، چراکه توسط این تکنولوژی شکاف‌های اندکی در بین کانال‌های مختلف به وجود می‌آید. از طرف دیگر این تکنولوژی برای خرده‌فروش‌ها به معنای رسیدن به شخص مناسب در موقعیت و زمان مناسب با پیام مناسب است. همچنین این تکنولوژی معیارهای جدید و بهبودیافته را برای داشتن مقیاسی از موفقیت فراهم می‌آورد.

تکنولوژی بیکن تجربه‌ی خرید بدون شکاف از طریق کانال‌های مختلف را فراهم می‌آورد;
برای درک بهتر تکنولوژی بیکن، به یکی از قدیمی‌ترین‌‌های این تکنولوژی توجه کنید: فانوس‌های دریایی. فانوس دریایی به‌وسیله‌ی نورافکن‌ها، موقعیت را نشان می‌دهد و تکنولوژی بیکن راهنماهای فیزیکی هستند که سیگنال‌هایی به دستگاه‌های تلفن همراه می‌فرستند.

این سیگنال‌های بیکن، روشی که افراد با محیط اطراف خود ارتباط برقرار می‌کنند را بهبود می‌بخشد. درواقع این کار با دادن اطلاعات درباره‌ی اینکه در چه موقعیتی قرار دارند‌، صورت می‌گیرد. برای مثال می‌توان از طریق اپلیکیشنی فوری که وابسته به تکنولوژی بیکن است، به سهولت هزینه را در پارک مترها پرداخت کرد؛ و یا به‌راحتی می‌توان زمان‌های معمول رستوران موردعلاقه‌ی خود را چک کرده و به‌این‌ترتیب از هدر رفتن زمان زیادی که صرف انتظار می شودجلوگیری کرد.

نوتیفیکیشن‌های محلی (Nearby Notifications) با کمک به خریداران برای انجام کارها توسط تلفن همراهشان، تجربه‌ی خوبی را در خرید در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. برای مثال، اسکن کردن لوازم برای داشتن اطلاعاتی از آن‌ها و یا تقسیم صورت‌حساب برای میز آن‌ها در یک رستوران. همچنین این تکنولوژی، به دست آوردن اطلاعات مفید را برای مشتریان راحت‌تر می‌کند.

درحالی‌که این نوع از ارتباطات اغلب به انواع دیگری از سیگنال‌های ارتباطی تکیه می‌کنند، سیگنال‌های بیکن صحت و کیفیت را در سطح بالاتری ارائه می‌دهند. برای بازاریاب‌ها، بیکن می‌تواندبه عنوان یک پل برای برندها تلقی شود . مخصوصاً در دنیایی که اومنی چنل (omni-channel) 

درحال‌توسعه و تبدیل شدن به یک هنجار است و مشتریان انتظار دارند که آنچه را می‌خواهند در همان زمان به دست آورند. این فرصت‌ بزرگی است: حتی اکنون نیز، دستگاه‌های با سیستم‌عامل اندروید همه‌ساله بیشتر از 40 میلیون پرس‌وجو را از سرویس‌های گوگل درخواست می‌کنند.

 

 

ادامه مطلب


چرا بازاریابی برند به یک فرمول جدید نیاز دارد؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۴ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


چرا بازاریابی برند به یک فرمول جدید نیاز دارد؟

این روزها دیگر فقط یک بازاریابی عالی کافی نیست. سروصدا به پا کردن به‌یادماندنی‌تر است. حصول اطمینان از این‌که به اهداف این کار رسیده‌ایم یا نه، کار سختی است. در این مقاله بیشتر در این مورد بحث خواهیم کرد.

ادامه مطلب


ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۴ دی ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال

چشم‌اندازی سازمانی: ارتقاء کارایی بازاریابی دیجیتال
تلفن همراه یک بستر رقابت جدید برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. هنوز هم بسیاری از کسب‌وکارها در درک این موضوع که چگونه بازاریابی دیجیتال می‌تواند پیشرفتشان را تحت تأثیر قرار دهد، با مشکل روبه‌رو هستند.
در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه برندها می‌توانند در دنیایی که در آن تلفن همراه حرف اول را می‌زند، کارایی خود را افزایش دهند.

در سایه‌ی بازاریابی دیجیتال، برندها می‌توانند درک عمیقی از مشتریان خود به دست آورند، درنتیجه قادر خواهند بود تا تجربه‌های ارزشمندی برای آن‌ها فراهم کنند. از طرف دیگر تلفن همراه چالش‌هایی را برای بازاریاب‌ها به وجود آورده است، زیرا آن‌ها را مجبور به تلاش برای پی بردن به تأثیر واقعی تلفن همراه کرده است.

ادامه مطلب


کسب‌وکار خود را ارتقا دهید

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۵ آذر ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


کسب‌وکار خود را ارتقا دهید

برای ارتقای کسب‌وکار خود چگونه برنامه‌ریزی می‌کنید؟ تعداد بسیار زیادی استراتژی امتحان شده در این مورد وجود دارد: استراتژی ورود به بازار جدید، استراتژی تولید محصول جدید، استراتژی M&A و استراتژی مشارکت با شرکای جدید؛ اما یک استراتژی دیگر وجود دارد که قدرتمندتر از همه‌ی آن‌هاست و بر آن‌ها برتری دارد: یک استراتژی که می‌تواند شما را به بیشترین رشدی که پتانسیل آن را دارید، برساند.
شواهد نشان می‌دهد که بهترین استراتژی رشد این است که دید، فرهنگ، محصولات و سرویس‌های خود را بر پایه‌ی اهداف مشخصی توسعه دهید.

منظور از "بر پایه‌ی اهداف " چیست؟
هدف، به وجود آمدن یک ارتباط عمیق‌تر مابین کسب‌وکار شما با نیازها و درکل زندگی مشتریانتان است. این "هدف " است که یک تفاوت مثبت میان کسب‌وکار و برند شما با سایر برندها ایجاد می‌کند. هدف از طریق CSR که منجر به بازاریابی و مدیریت تأثیرات محیطی می‌شود، شکل نمی‌گیرد؛ بلکه از طریق استراتژی هسته‌ای شما و مدل کسب‌وکارتان تحقق می‌یابد.
هدف از کجا حاصل می‌شود؟ هدف از پرسیدن این سؤال بزرگ و نسبتاً وحشتناک شکل می‌گیرد که: شما به‌جز برای به دست آوردن پول، برای چه چیز دیگری در این کسب‌وکار فعالیت می‌کنید؟ فراتر از اهداف مادی چه اهداف دیگری در پشت فعالیت خود دارید؟

 

 

ادامه مطلب


چگونه می‌توان از طریق تبلیغات الکترونیکی با کاربران ارتباط برقرار کرد؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۰۳ آبان ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


چگونه می‌توان از طریق تبلیغات الکترونیکی با کاربران ارتباط برقرار کرد؟

تبلیغات الکترونیکی از وجهه مناسبی در بین کاربران برخوردار نیست. درواقع تحقیقاتی که در اوایل سال 2016 صورت گرفته است، چگونگی تعامل و برخورد افراد با تبلیغات الکترونیکی را نشان می‌دهد. این تحقیقات ثابت کرده است چیزی که بسیاری از فروشندگان از خیلی وقت‌ پیش به آن پی برده‌اند این است که کاربران به‌طور جدی از این تبلیغات اجتناب می‌کنند.

ادامه مطلب


المپیک فروش

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۱۶ شهریور ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


المپیک فروش

المپیک، فداکاری‌های ورزشکاران آن و تمرین‌های فرساینده، ارتباط تنگاتنگی با دنیای کسب‌وکار و فروش دارد. دنیای فروش بسیار شبیه به مسابقات است. اکنون وقت آن رسیده است تا به اینکه چه ویژگی‌هایی برخی ورزشکاران را دارای چنین قدرت‌های خارق‌العاده‌ای می‌کند، نگاهی بیندازیم و این ویژگی‌ها را به دنیای کسب‌وکار و فروش ترجمه کرده و بتوانیم در حوزه‌ها نیز پیشرفت کنیم.

ادامه مطلب


نظرسنجی‌های بی‌نظر

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۶ مرداد ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


نظرسنجی‌های بی‌نظر

امروزه تقریباً تمام شرکت‌ها از مشتریان نظرسنجی می‌کنند؛ اما همه‌ی آن‌ها بهترین نرخ پاسخ را از این نظرسنجی‌ها به دست نمی‌آورد؛ بنابراین شما بایست به‌طورمداوم نظرسنجی مشتری را انجام دهید و از نتایج به‌دست‌آمده برای بهبود فرآیندهای داخلی استفاده کرده و وفاداری مشتری‌ها را بالا ببرید. انجام نظرسنجی بسیار مهم است؛ به‌طوری‌که هر کسب‌وکاری برای ارتقای خود باید این کار را انجام دهد.

ادامه مطلب


چرا بازاریابی محتوا بهترین استراتژی بلندمدت است؟

نوشته   تیم محتوای رایان‌برتر     ۲۳ مرداد ۱۳۹۵    در مورد دیجیتال مارکتینگ


چرا بازاریابی محتوا بهترین استراتژی بلندمدت است؟

بیشتر استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات سنتی برای کوتاه‌مدت کارایی دارند. برای مثال ممکن است یک ایمیل برای افراد بسیار زیادی فرستاده شود اما بسیاری از آن‌ها بدون اینکه خوانده شوند، پاک می‌شوند و یا با آمدن مدل‌های جدید، طرح‌های قدیمی جذابیت خود را از دست می‌دهند؛و یا مثلاًیک بنر تبلیغاتی ممکن است برای چند ماه تأثیرگذار باشد،امّا کم‌کم خسته‌کننده خواهد شد و باید برای تداوم تأثیرگذاری، مکان دیگری را کرایه کنید.

ادامه مطلب