Security

امنیت سایت های شما را تامین میکنیم

تضمین امنیت وب سایت , تضمین آینده کسب و کار

با توجه به اتفاقات حوزه هک و امنیت ثابت شده است که امنیت وب مهمترین و حساس ترین موضوع برای هر کسب و کاری هست که به صورت آنلاین کار میکنند.اگر شما یک سیستم غیر امن بر روی هرنوع سرور امن داشته باشید یا برعکس کسب و کار شما در معرض آسیب و خطرات جدی قرار دارد. با امن بودن سرویس ها و نرم افزارهای تحت وب و وب سرور باز هم اتفاقات و تهدیدات زیادی میتواند وبسایت و کسب و کار شمارا به خطر بیندازد که یکی از دلایل آن عدم آگاهی قابل قبول از نحوه مدیریت وبسایت ها و رعایت موارد امنیتی میباشد بسیاری از سایتها امروزه به جهت پایین بودن امنیت آنها مورد حمله هکر ها قرار میگیرند و چهره آنها تغییر میکند و گاها وب سایت خسارتهای جبران ناپذیری میبیند که هزینه های زیادی را به مدیران وب سایت تحمیل میکند.

امنیت سایتتان را بصورت رایگان آنالیز میکنیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته .

http://

امنیت / آموزش / ارزیابی

تیم ما با استفاده از دانش به روز و ابزارهای تخصصی مانیتورینگ و شناسایی وبسایت و کسب و کار آنلاین شما را از اکثر حملات و تهدیدات رایج ایمن نگه میدارد تا مشتریان نگران از دست رفتن اطلاعات حساس کسب و کار خود نباشند و به فعالیت خود بپردازند تیم فنی ما در زمینه تامین امنیت کسب و کار آنلاین و به حداقل رساندن تهدیدات و خطرات این بخش آماده ارائه راهکارهای امنیتی در این زمینه می باشد که شامل مشاوره و آموزش و ارزیابی امنیتی سیستم تحت وب و وبسایت ها به صورت دوره ای و مقطعی می باشد.

خدمات رایان برتر برای تامین امنیت وب سایت شما

بزرگترین دغدغه صاحبان وب سایت پیچیده بودن قسمت مدیریت آن است

برای حل این مشکل به صورت اختصاصی برای هر نوع وب سایت سیستم منحصر به فردی طراحی کرده ایم تا از مدیریت وب سایت خود لذت ببرید

 • ارزیابی و مشاره امنیتی

  تیم فنی ما در زمینه تامین امنیت کسب و کار آنلاین و به حداقل رساندن تهدیدات و خطرات این بخش آماده ارائه راهکارهای امنیتی در این زمینه می باشد که شامل مشاوره و آموزش و ارزیابی امنیتی سیستم تحت وب و وبسایت ها به صورت دوره ای و مقطعی می باشد.

 • مانیتورینگ امنیتی

  تیم ما با استفاده از دانش به روز و ابزارهای تخصصی مانیتورینگ و شناسایی وبسایت و کسب و کار آنلاین شما را از اکثر حملات و تهدیدات رایج ایمن نگه میدارد تا مشتریان نگران از دست رفتن اطلاعات حساس کسب و کار خود نباشند و به فعالیت خود بپردازند.

 • تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب پذیر

   در سال  میتوانیم توافق مقطعی انتخاب کنیم و آن زمان نسبت به تست و ارزیابی سیستم اقدام کنیم و کلیه ضعف ها و حملات احتمالی و نشت اطلاعات احتمالی و نفوذ های صورت گرفته را شناسایی و رفع کنیم و به صورت گزارش مقطعی در آن زمان ارائه دهیم.

 • تحلیل و شناسایی نفوذهای انجام شده

  به صورت دوره ای میتوانیم طی دوره یک ماهه وبسایت شما را مورد ارزیابی و تست قرار دهیم و هرگونه نقص و ضعف و حملات احتمالی و نفوذهای احتمالی را شناسایی و رفع کنیم و به صورت گزارش ماهانه از سرویس ها و امنیت آنها و کارکردشون ارائه دهیم .

 • جلوگیری از ارسال اسپم

  شاید برایتان پیش امده باشه که در عرض یک ساعت  هزاران دیدگاه تو سایتتون ثبت شده یا ایمیل های ناخواسته از طرف سرور شما به جاهای مختلف ارسال شده باشه مشکل رو به سادگی برا شما حل میکنیم.

 • رفع و پیگیری مشکلات

  به صورت دوره یک ماهه وبسایت مشتریان را مورد ارزیابی و تست قرار دهیم و هرگونه نقص و ضعف و حملات احتمالی و نفوذهای احتمالی را شناسایی و رفع کنیم و به صورت گزارش ماهانه از سرویس ها و امنیت آنها و کارکردشون ارائه دهیم.

طراحی سایت بر اساس الگوریتم های گوگل

از سال 1369 در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا پروژه‌های زیادی

سفارش بیشتر بدانید

تبلیغات در گوگل

از سال 1369 در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا پروژه‌های زیادی

سفارش

در مورد امنیت سوال دارید ؟

تماس با ما سوالات متداول
+98 41 355 383 19